Teknik Tekstil Boya

Randevu Oluştur

shape

Teknik Tekstil Boya

Teknik Tekstil Boya
#kısasloganeklenecek

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  09:00 - 18:00
 • Pazar
  Kapalı
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Teknik Tekstil Boya
Teknik Tekstil Boya gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Hamza Yersiz

Düzenli olarak çalışmış olduğumuz firmalardan biri olan Teknik Boya belirtmiş olduğu zaman içerisinde ürünlerimizi hızlıca ve eksiksiz olarak teslim etti. Ekip arkadaşlarına ve bu süre zarfında işleyişi takip eden Nebi beye teşekkürler.

Serdar Polat

Daha öncesinde defalarca çalışmış olduğumuz Nebi abimiz bizleri kırmadı. Çok kısa sürede kot boyama işlemlerini gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ederiz her şey için.

Ferhat Harputlu

Disiplinli ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber numune üründe örnek bir çalışma yapıldı. Tarafımızdan onay alındıktan sonra boyama işlemi gerçekleşti.

Nüket Dilek

Belirtmiş oldukları süre zarfında ürünlerimi teslim aldım, boya kalitesi ürünlerde duruşu çok hoşuma gitti. Yeni bir tarz oldu bizler için, piyasada yeni bir rengi Teknik Boyama ile yakaladık.
shape1
Teknik Tekstil Boya

Sıkça Sorulan Sorular

Süreç Nasıl İşliyor?

Boyama işlemine başlamadan, bizlere mutlaka bir adet numune ürün getirmeniz gerekmektedir. Ekip arkadaşlarımız tarafından gereken analizler yapıldıktan sonra, fiyat teklifiniz 24 saat içerisinde sizlere sunulmaktadır. Boyama işlemleri ortalama yoğunluğa bağlı olmak suretiyle 3-4 iş gününde gerçekleşmektedir.

Vermiş Olduğunuz Hizmetler Nelerdir?

Teknik Boyama olarak, 39 yıllık biriken tecrübe ile beraber fabrikamızda 7'den fazla farklı boyama işlemleri gerçekleşmektedir. Bunlardan başlıcası, Fermuar Boyama, Polyester Kumaş Boyama, Düğme Boyama, Genel Kumaş Boyama, Kot Boyama, Pamuk Kumaş Boyama, Naylon Kumaş Boyama hizmetleridir.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bizimle 0544 844 12 24 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Merkez ofisimiz, ulaşımı kolay olan ve ofisimizin önünde park sorunu yaşamamaktasınız. Merkez ofis adresimiz; Gençosman Mah. Uzay Sokak No:25 Güngören - İstanbul

Sizi Arayalım
Teknik Tekstil Boya
Teknik Tekstil Boya hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Teknik Tekstil Boya hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.